Аграрний лідер України

Дітвора села Острів завітала в офіс компанії «Агропродсервіс» з Різдвяним вертепом

Дітвора села Острів завітала в офіс компанії «Агропродсервіс» з Різдвяним вертепом

2016-12-29

Заколядували, завіншували та ще й вертеп зіграли! Талановиті діти села Острів, де компанія «Агропродсервіс» веде свою господарську діяльність, завітали в центральний офіс підприємства, аби привітати керівництво та працівників з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.

У супроводі вчителів школярі зіграли сценку Різдвяного вертепу за участі традиційних героїв – царя Ірода, пастушків, нечистих сил, ангела, циганки, українського воїна та навіть справжнього козака. Натомість керівництво компанії віддячило дітям новорічними подарунками.

 - Для нас прийняти український вертеп в офісі справжнє свято, адже саме цього року наша компанія розширила свої потужності і переїхала в будівлю відновленого Тернопільського м’ясокомбінату. Тому з часу реконструкції ці стіни вперше почули українські колядки, - сказав Генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

За словами вчителів, котрі готували діток, жителям громад зараз важливо налагоджувати співпрацю з місцевим бізнесом, адже від останнього залежить соціальний достаток населення.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»