Аграрний лідер України

Плани на майбутнє

Плани на майбутнє Плани на майбутнє

Сьогодні корпорація "Агропродсервіс" - успішне агропідприємство, яке розвивається. Основними перспективними планами на майбутнє є:

- Збільшення земельного банку підприємства за рахунок земель, що розташовані на території Західної України на максимально оптимальних відстанях.

- Корпорація планує будівництво у селі Яструбово сучасного агрокомбінату, до складу якого входитиме елеваторний комплекс, комбікормовий завод та завод по переробці сої.

- Також планується будівництво двох елеваторних комплексів у селах Ярчівці, Синява та розширення елеваторних потужностей у с. Настасів

Таким чином, потужності елеваторних комплексів дозволять надавати послуги по зберіганню зерна агропідприємствам даного регіону. Географія їх розміщення дозволить мінімалізувати логістичні витрати, адже елеватори будуть розташовані на оптимальних відстанях один від одного.

Корпорація планує до 2020 року вийти на реалізацію 1 мільйон свиней на рік. Для цього потрібно побудувати 11 репродукторів на 3000 свиноматок. Це дасть змогу вийти на лідерські позиції у виробництві свиней у Східній Європі.